top of page

Site Kullanım Koşulları

Bu internet sitesine üye olmanız veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki içeriklerin kullanılması ve kullanım koşulları ve site politikasına uyulmaması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan AKOA Bilişim Reklam Ticaret Limited Şirketi (Bundan böyle “AKOA” olarak anılacaktır.) sorumlu değildir.

 

Bu internet sitesi AKOA’nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine yönlendirme veya referans içerebilir. AKOA, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri bağlantılardan sorumlu değildir.

 

AKOA bu internet sitesinin genel görünüm ve tasarımı, ücretli ya da ücretsiz içerikler, internet sitesindeki iş ve iletişim modeli de dahil olmak üzere tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve bu materyaller yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde yer alan hiçbir Materyal; önceden yazılı izin alınmadan, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir dile çevrilemez, başka bir bilgisayara gönderilemez, yüklenemez veya dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir bölümü başka bir internet sitesinde önceden izin alınmadan kullanılamaz. Aksi durumlar hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. AKOA’nın burada belirtilmeyen ve sonradan doğabilecek tüm hakları saklıdır.

 

AKOA bu yasal uyarı sayfasının içeriğini dilediği zaman güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve site kullanıcılarına siteye her girişte Kullanım Koşulları ve Site Politikası sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

Uyulması Gereken Zorunlu Kurallar:

 

  1. Forum mesajlarında veya doğrudan mesajlar aracılığıyla diğer katılımcıları bir web sitesine veya site dışı sohbet gruplarına veya başka bir siteye yönlendirme yapılamaz.

  2. Eğitimlerde, mesajlarda, yorumlarda, forumlarda veya diğer iletişim alanlarında eğitimcilere veya katılımcılara karşı ayrımcı, saldırgan, hakaret içerikli davranışlarda bulunulamaz.

  3. Materyallerin fikri mülkiyet ve diğer hakları ihlal edilemez, kopyalanamaz veya dağıtılamaz. Sitede yanlış veya sahte bir kimlik oluşturmak, kendinizi yanlış tanıtmak, başkası adına üye profili oluşturmak veya bir başkasının hesabını kullanmak veya kullanmaya teşebbüs etmek yasaktır.

  4. Materyalleri veya hizmetleri elde etmek veya sitedeki profilleri veya diğer verileri kopyalamak için yazılım, cihaz, komut, tarayıcı eklentisi veya diğer araçları ve teknolojileri kullanmak, verileri kopyalamak, ifşa etmek veya dağıtmak yasaktır.

  5. Herhangi bir güvenlik özelliğini geçersiz hale getirmek veya erişim kontrolü veya erişim sınırlarını devre dışı bırakmak veya atlatmak yasaktır.

  6. AKOA’ya veya diğer katılımcılara ait telif hakkı, mesaj, forum gönderisi veya diğer mülkiyet hakları gibi fikri mülkiyet hakları ihlal edilemez.

  7. Siteye her türlü zararlı kodlar içeren yazılım gönderilemez.

  8. İçerik, hizmet ve Materyallerin görünüşünün, formatının veya işlevinin “çerçevelenmesi”, “aynalanması”, veya başka bir şekilde taklit edilmeye çalışılması yasaktır.

  9. Sitenin çalışmasının engellenmesi veya siteye makul sınırları aşan bir yük veya saldırı uygulanması yasaktır.

bottom of page