top of page
 • Neden ön kayıt yaptırmalıyım?
  2022-2023 akademik döneminde AKOA sınırlı sayıda katılımcı kabul edecektir. Ön kayıt formunu doldurarak bu dönemde AKOA eğitimlerine katılmak için başvuru yaparsınız. Başvurunuz kabul edilirse, ödeme bilgisi içeren ana kayıt linki mail adresinize gönderilir. Ana kaydı tamamladıktan sonra, kayıt olduğunuz eğitime hemen erişebilirsiniz.
 • Kayıt olduktan sonra süreç nasıl işliyor?
  Bir modüle kayıt olduğunuzda o modül hesabınızda aktif hale gelir ve mail adresinize bunun bilgisi otomatik olarak iletilir. Maili alınca lütfen dikkatlice okuyun ve yönergeleri takip ederek çalışmaya başlayın. Çalışmayı tamamladıktan sonra geriye dönüp istediğiniz kadar tekrar yapabilir ve modülle ilgili aklınıza takılan soruları danışabilirsiniz.
 • 1. Modüller hakkında bilgi alabilir miyim?
  Ana sayfada ilgilendiğiniz modülün isminin üzerine tıklayarak modüllerin içeriği ve diğer detaylarla ilgili bilgi edinebilirsiniz.
 • Katılımcı forumu ne işe yarıyor? Foruma katılmak için ek ücret ödeyecek miyim?
  Forum birlikte öğrendiğimiz, fikir alışverişinde bulunduğumuz ve sorularınızı sorabildiğiniz bir alan. Foruma katılıp katılmamak tamamen katılımcıların tercihine bağlı. Tavsiye edilen her alıştırmadan sonra forumda o alıştırma ile ilgili kısımda paylaşımda bulunmanız ve diğer katılımcıların paylaşımlarını okumanızdır. Forum katılımcılara özel ve tamamen ücretsizdir.
 • 2. Eğitim bittikten sonra eğitime erişimim bitiyor mu?
  Hayır bitmiyor.
 • 3. Program sırasında bir sorum olursa ne olacak?
  Bütün sorularınızı katılımcı forumunun ilgili bölümünden veya üye bölümünden eğitmene direkt mesaj atarak sorabilirsiniz. Sorularınıza en geç 72 saat içerisinde geri dönülecektir.
 • Kayıt olmak istiyorum ama çekiniyorum. Katıldıktan sonra ya iyi bir performans sergileyemezsem?
  Böyle bir endişeye hiç gerek yok. Bütün katılımcılar kendi yolculuklarını kolaylaştırmak ve zenginleştirmek için buradalar. Modüller, bireylerin kişisel ihtiyaçlarına göre esnek bir şekilde ilerlemeleri için hazırlandı. Eğitim sürecinde iyi bir performans sergilemenizden çok kendinizi iyi hissetmenizi ve farklı fikirlere açık olmanızı önemsiyoruz.
 • Eğitim modülleri yalnızca öğrencilere mi yönelik yoksa kariyer sahibi kişiler de katılabilir mi?
  Eğitim modülleri, kendini geliştirmek isteyen ve öğrenmeye istekli 18 yaş üstü herkese açık. İstediğiniz modüle kayıt olabilir ve isterseniz bireysel isterseniz de sosyal bir ortamda öğrenmeye başlayabilirsiniz.
 • 4. Kayıtlar ücretli mi?
  Online eğitim grubu modüllerinin kayıt ücreti KDV dahil 100 TL'dir.
 • 5. Başka sorum var.
  Lütfen sorunuzun cevabını almak için linke tıklayınız. https://www.akoa.com.tr/siklikla-sorulan-sorular
bottom of page