top of page

Motivasyon Programı

TEMA: YENİLENME ZAMANI

14 günde ihtiyacımız olan motivasyonu bulmak, hayatımızı bir düzene koymak ve yaşam enerjimizi artırmak için tamamen kendimize döneceğimiz ve harekete geçeceğimiz bir programa başlıyoruz. 

Kayıt Dönemi: 20-25 Mayıs

Program: 27 Mayıs-9 Haziran

*Program bilgi maili 26 Mayıs akşamı gönderilecek olup program  Pazartesi sabahı başlayacaktır. Pazar akşamı 18:00'a kadar program maili almazsanız lütfen sağ alt köşede bulunan sohbet kısmından iletişime geçin.

Kayıtlar dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.

ön sipariş için tıkla (Sunum (169))_edited.jpg

Programın İçeriği

Önemli Bilgiler

1. Bu program Online Eğitim Grubu değildir. Eğitim modüllerini içermez. 

2. Program motivasyon kaybı yaşayan ve günlük hayatı oyunlaştırarak hem eğlenmek hem de harekete geçmek isteyen kişiler için uygundur. 

3. Whatsapp bildirimleri öncelikli olarak program içeriğini, kontrol ve değerlendirme linklerini paylaşmak amacıyla kullanılacaktır. Programdan yararlanabilmek için telefonunuzda Whatsapp uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.

4. Hafta içi hedef kontrolü rastgele günlerde yapılacaktır. Sizden Whatsapp üzerinden paylaşılacak linke tıklayarak belirtilen süre içerisinde hedeflerinizi takip ettiğinize dair görsel kanıt sunmanız istenecektir. Hedeflerin takibi süreç boyunca katılımcıların sorumluluğundadır. Lütfen elinizden geldiğince programa aktif katılım sağlayınız.

5. Program belli puanlara sahip görevler içerir. Hafta sonları size gönderilen linke tıklayıp yeni hafta başlamadan önce, haftanızı değerlendirmeniz ve hafta boyunca topladığınız puanları bildirmeniz istenecektir. Lütfen elinizden geldiğince programa aktif katılım sağlayınız.

Motivasyon programı açıldığında hemen haber almak için lütfen email adresinizi bırakınız

E-posta adresiniz kayıt edilmiştir.

Bu form artık gönderileri kabul etmiyor.

bottom of page