top of page

İşleyen Bir Sistem Nasıl Kurarız?

"Sistem; bir şeyin nasıl yapılacağına dair temel kuralların tümüdür. Sadece tek bir plandan ibaret değildir. Organize olmuş birbiriyle bağlantılı planların ve yöntemlerin bütünüdür. Sistemi oluşturan adımların devamlılığı vardır."

İstenen sonuçlar için uygulanabilir şekilde plan yapmak ve başarısızlıkları hızlıca dönüştürmek için ihtiyacınız olan modül. 

Bunlar tanıdık geliyor mu?

Başarmak istediğim birçok şey var ama nereden ve nasıl başlayacağımı bilemiyorum. Başlayamadıkça da biriken işler yüzünden strese giriyorum. İlerleme kaydettiğimi hissedemiyorum.

Ya hep ya hiç yaşadığımı görüyorum. Planlarıma sadık kalamadıkça kendimi yetersiz hissediyorum. Ya planlarım mükemmel olana kadar hiçbir adım atmıyorum ya da kısa sürede istediğim gibi sonuç alamayıp her şeyi bırakıyorum.

Emeklerimin boşa gideceğinden endişeleniyorum. Bir sürü hedef belirliyorum ama yine de hayatımın pek çok alanında iyi hissedeceğim bir düzen kuramıyorum.

Eğer bunların bir veya birkaçının seni anlattığını düşünüyorsan, iyi işleyen bir sistemin nasıl kurulacağını öğrenmenin zamanı gelmiş.

Programın İçeriği:

Sistem Nedir?

Sistem Kurmanın Faydaları

Sistem Kurmanın Aşamaları

Adım Adım Aksiyon Planı

Pratik Yöntemler

İpuçları

Programın Detayları:

Videolu ve/ya

sesli açıklamalar

Katılımcılara özel forum

İndirilebilir

materyaller

Alıştırmalar ve

 uygulama

Nasıl Katılabilirim?

Bu modüle bu yıl sınırlı sayıda kayıt alınacaktır. 

Bu modüle ön kayıt  yaptırabilmek için lütfen buraya tıklayınız. 

Kayıt olduysanız modüle erişmek için lütfen tıklayınız.

Sistem nasıl kurulur? (Designed by freepik)
bottom of page