Work Desk

Online Eğitim Grubu

"Aylık Çalışma Grubu" yenilendi ve "Online Eğitim Grubu" oldu. 

Image by Avel Chuklanov

Hakkında

Online eğitim grubu ile birlikte genç yetişkinlerin ihtiyaçlarına özel hazırlanmış ve pozitif eğitim anlayışına dayanan özel bir çalışma yapıyoruz. Bu çalışma kapsamında her ay hem akademik başarıyı destekleyen hem de akademik başarının ötesine geçmek için yol gösteren modüllerden birine odaklanıyoruz.

Fox Notebook and Pens

Bu Çalışmanın Neden Sadece 50 TL'lik Bir Katılım Ücreti Var?

Bu çalışmanın öğrenci dostu ve erişilebilir olması en büyük arzum ancak tamamen ücretsiz olması halinde başvuran herkesi çalışmaya dahil etmek şimdilik mümkün görünmüyor. Hem bu yüzden hem de sitenin alt yapı, bakım ve geliştirme gerekliliklerinden dolayı bu çalışmanın değerinin çok altında bir katılım ücreti var. Bu ücret, bu çalışmaya gerçekten dahil olma isteğinin, katılımcıların kendilerine bir yatırım yapmaya hazır olduğunun ve bu çalışmaların devamlılığı için desteğin sembolik bir göstergesi.

Katılımcı Yorumları

Pandemi döneminde düştüğüm boşluktan sonra kendimi geliştirmek için uğraşıyorum. İlk modülden beri katılımcıyım ve önceki modüllerin işe yaradığını görünce yeni modülün açılmasını heyecanla bekledim.

 

Nisan ayında "Motivasyonu Yönetme Modülüne" katıldım ve çok faydalı olduğunu görünce "Başarılı Olma Modülüne" de hemen kayıt oldum.

 

—  S.M.

—  E.T.

Aramıza Katıl

Online eğitim grubunun aktif modüllerine istersen sen de kayıt yaptırabilir ve hemen çalışmaya başlayabilirsin.

Online Socializing